Baby shower

% výrobků

Pokud jste byli pozváni na baby shower, gratulujeme! Narodí se miminko a není snad lepší způsob, jak to oslavit než na baby shower! V Bebé de París najdete exkluzivní nabídku dárků pro nejmenší, a konkrétně také dárky na baby shower, jimiž překvapíte rodiče při tak důležité události, jakou je oslava narození jejich miminka. V naší nabídce dárků pro baby shower najdete výbavičky pro nejmenší, dětské dárkové koše a další originální dárky pro miminka, jako oblečky a doplňky, stejně jako první vzpomínkové dárky, jako jsou: fotoalba nebo set na vytvoření otisků nožiček nebo ručiček miminka se speciální hmotou.

Co si přejete darovat?

Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z položek% 3 $ d
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Plenkový dort medvídek Motorkář
  C096

  Plenkové dorty jsou praktickým a originálním dárkem, který maminky i tatínci jistě ocení.  Plenkový dort motorkář se skládá ze: 30 Premium BioBaby plenek Moltex velikost 2 (3-6kg), bavlněného bryndáčku, obalu na pleny, bavlněného body, kojenecké láhevky, plyšového medvídka.

  2190, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Výbavička Sweet pro nejmenší
  BBB0060

  Výbavička Sweet pro nejmenší je překrásný a jednoduchý dárek pro novorozence, který si rodiče zamilují. Tato výbavička obsahuje:  Dárkový set pro nejmenší s králíčkem. DouDou pro nejmenší BigBunny. Výbavičky Bebé de París obsahují blahopřání a uvítací kartičku se jménem dítěte.

  1120, 00 Kč
 •  
  Hugo Boss sada hrníčku a bryndáčku
  bbb00129

  Dětský hrníček značky Hugo Boss s víčkem a rukojetí pro snadné držení je stylovým a užitečným dárkem v kombinaci s praktickým bryndáčkem Hugo Boss. Skvělý dárek pro rodiče.

  1490, 00 Kč
 •  
  Dárkový set pro nejmenší slon
  BBDPA56BLUE

  Set se slonem je jedinečným dárkem pro novorozence, ve kterém můžete uchovat všechny vzpomínky miminka. Překvapte s tímto originálním dárkem na babyshower!

  549, 00 Kč
 •  
  Dárkový set pro nejmenší s králíčkem
  BBDPA60

  Ohhh... to je ale nádhera! To je to, co řeknou, až dostanou tento ideální dárek pro miminko.  V dárkové setu najdete: bryndáček s králíčkem, bačkůrky s králíčkem, chrastítko se srdíčkem. Vybrat si můžete z modré, růžové nebo šedé varianty!  

  560, 00 Kč
 •  
  Dětský dárkový set Medvídek
  BBDPA61

  Krásný a okouzlující dárek pro miminko, který se skládá ze: • látkového plyšového medvídka, • 2 barevně sladěné ozdoby ve tvaru srdce a hvězdy, • botičky v sametu. Vše zabaleno v originální krabičce s puntíky a mašlí.

  560, 00 Kč
 •  
  Nádobí pro nejmenší Mon Chéri
  BBDPA100

  Naservírujte první pokrmy miminku v našem roztomilém setu dětského nádobí, které jej určitě zaujme a okouzlí. Nádobí je uloženo v praktickém kufříku, který bude moct později využit jako kufřík na hračky.  V této sadě najdete:  sadu příborů pro miminka (lžíce, vidlička, nůž), hrníček s násoskou, misku, plytký talířek. Vše hezky...

  599, 00 Kč
 •  
  Dětská kartička se jménem a významem...
  385

  Jedinečná kartička se jménem dítěte a významem jména. Speciální dárek k doplnění Vašeho dárkového koše nebo dětského dárku.

  90, 00 Kč
 •  
  Kousátko Nicky
  BBDPA121

  Nicky je víc než jen měkké a lehké kousátko pro nejmenší, je také nejlepším kamarádem miminka. Nicky doprovází Vaše dítě po celý den, ať už jste na procházce nebo při jídle, ale hlavně aby miminko klidně spinkalo a necítilo se v postýlce samo.  Nicky nejen že zmírňuje bolest dásní a pomáhá posilovat zoubky, ale stimuluje všechny smysly dítěte: ZRAK:...

  499, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Dětský bryndáček
  BBDPA06

  Příjemný, praktický a pěkný bryndáček, ideální jako doplněk výbavičky a překvapení pro novorozence. 

  190, 00 Kč
 •  
  Plyšový medvídek 42 cm
  BBDPA40

  Roztomilý a měkký medvídek Teddy, jeden z nejlepších kamarádů pro nejmenší!

  449, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Plyšový medvídek 30 cm
  BBDPA39

  Sympatický plyšový medvídek, velmi měkký a roztomilý. Ideální dárek pro nejmenší. Nejlepší kamarád miminka! 

  249, 00 Kč

Baby shower je párty, na které se s předstihem slaví narození miminka. Pokud Vás někdo z rodiny nebo některá kamarádka pozvala na baby shower, v této sekci najdete nejrůznější nápady na originální, praktický a elegantní dárek na baby shower, na který se budete s láskou vzpomínat. Dalšími z našich návrhů jsou praktické dárky, jako jsou kojenecké lahve, dudlíky nebo dětské nádobí. Dalším jedinečným dárkem na baby shower je plenkový dort. Kromě toho, že se jedná o dárek, který bude ozdobou oslavy, jde zároveň i o nezbytnou věc, naaranžovanou originálním způsobem. Naše plenkové dorty navíc obsahují další výbavu a doplňky, jako například obal pro přehledné ukládání plenek, bryndáčky a mnoho dalšího. Vše je pečlivě a elegantně připraveno, aby to odpovídalo události, která se při této příležitosti bude slavit. A nezapomínáme ani na dvojčátka. Vyberte si z našich dárkových košů vytvořených speciálně pro dvojčátka. Pojďme oslavovat!