Baby shower | Bebedeparis.cz

% výrobků

Byli jste pozváni na baby shower a přemýšlíte, jaký úžasný dárek pro malé miminko vybrat? No, nemějte obavy, protože jste právě narazili na pokladnici nápadů, které rozzáří oči novopečených rodičů na této veselé oslavě! V Bebé de París jsme vášní pro baby shower naprosto pohlceni a neustále vymýšlíme nové, originální dárky pro miminko, které nejen ohromí a nadchnou rodiče, ale také budou skutečně pro miminko praktické. Ať už hledáte něco z oblasti stylových výbaviček, dárkových košů pro miminko plných radosti, kreativních plenkových dortů nebo speciálních dárkových setů (třeba naše oblíbená sada na otisky nožiček), máme to tu všechno. A co když se vám zdá, že žádný z již připravených dárků není úplně "to pravé ořechové" a toužíte po něčem ještě osobitějším? Tak proč to nezkusit sami? Vytvořte si svůj vlastní dárek dle svých představ a vkusu, abyste darovali něco skutečně jedinečného a nezapomenutelného. Takže už žádné starosti, jen se ponořte do našeho světa nápadů a inspirace a připravte se na to, že budete hvězdou baby shower s tím nejúžasnějším dárkem pro novorozeně!

Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z položek% 3 $ d
 •  

  Overal Timberland

  bbb00191

  Chcete mít jedinečné miminko oblečené v luxusním overalu s čepičkou od značky Timberland. Pokud chcete rozmazlit miminko nádherným a exkluzivním dárkem, nehledejte už nic jiného!

  980, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit

  Vyšívaná vzpomínková plenka

  BBDPA500

  Chcete si uchovat vzpomínku na jedinečné chvíle, kdy jste poprvé přebalovali vaše miminko? Tato vyšívaná plenka vám připomene tyto jedinečné okamžiky a velikost prvních plenek, které jste používali. Originální dárek pro novorozence!  Datum a čas narození, jméno miminka a míry miminka uveďte do poznámky před odesláním objednávky!

  250, 00 Kč
 •  

  Modrý overal Hugo Boss

  BBB00197

  Modrý overal s límečkem značky HUGO BOSS určitě potěší nejen miminko, ale i jeho rodiče. Také k tomuto dárku přidáme blahopřání a uvítací kartičku se jménem miminka!

  1410, 00 Kč

Hurá na oslavu! Představte si tu nejbáječnější párty, kde se slaví příchod malého uzlíčku štěstí ještě před jeho narozením - ano, mluvíme o baby shower! A pokud vás právě někdo z rodiny či kamarádka pozvali na takovou radostnou událost, tak máme pro vás spoustu nápadů na originální, praktické a elegantní dárky, které budete s láskou vzpomínat.

V naší nabídce najdete nejen klasické dárky pro miminko, ale i opravdu jedinečné kousky. Co třeba plenkový dort? Nejenže bude skvěle vypadat jako ozdoba na oslavě, ale zároveň je to nezbytná věc pro novopečené rodiče, naaranžovaná originálním způsobem. Naše plenkové dorty navíc obsahují další výbavu a doplňky, jako například obal pro přehledné ukládání plenek, bryndáčky a mnoho dalšího. Vše je pečlivě a elegantně připraveno.

A samozřejmě nezapomínáme ani na dvojčata! Pro ně jsme vytvořili speciální dárkové koše plné překvapení. Pojďme tedy oslavovat a prozkoumejte společně s námi ty nejúžasnější dárky pro nejmenší!