Stal se někdo z vašich blízkých rodičem a vy chcete darovat obzvlášť speciální dárek pro miminko se jménem? Dárků pro miminka je nepřeberné množství, ale nezoufejte, v tomto článku vám představíme pár zajímavých tipů, se kterými zaručeně uspějete. Tak pojďme na to! 

Ze všeho nejdříve vám představíme vyšívanou vzpomínkovou plenku. Tato plenka je dle nás ideální drobný dárek pro miminko se jménem. Na plenku si můžete nechat vyšít kromě jména i datum a čas narození a další míry miminka! Samozřejmě máme plenku i pro holčičky v růžové barvě. Jestli chcete zjistit více informací, tak klikněte zde.

Jako druhý tip vám představíme přítulku králička Richie od značky Happy Horse. Je vyroben z hebkého materiálu a je jedním z prvních kamarádu miminka od narození. Dodává dětem pocit bezpečí v postýlce i v kočárku. Děti uklidňuje, když si před spaním mohou svého malého kamaráda muchlat ve svých ručkách, nebo cumlat. Pro více informací ohledně tohoto dárku pro miminko se jménem klikněte zde.

Jako poslední tip vám představujeme praktický župan pro miminko. Župan máme na výběr ze 3 barevných provedení, a to šedé, modré a růžové. Nezapomeňte si na něj nechat vyšít jméno miminka! Župan vám krásně zabalíme do celofánu, ozdobíme stuhou a přidáme uvítací kartičku se jménem miminka. Pro více informací klikněte zde.