Jak vybrat dárky pro mimina?

Hledáte zajímavý dárek pro mimina a nevíte si rady? Nevadí, v tomto článku vám dáme skvělé tipy na dárky pro mimina, se kterým určitě zabodujete. V tomto článku se zaměříme na dárkové koše a plenkové dorty, protože si myslíme, že taková forma dárku je praktická a zároveň velmi pěkná. Naše dárkové koše a plenkové dorty připravujeme s odbornou péčí a každý kus je originál. Dárek obalíme do celofánu, ozdobíme stuhou, přidáme uvítací oválek se jménem miminka a přiložíme přání s textem dle vašeho výběru. Jestliže byste potřebovali poradit s gratulačním textem, tak klikněte zde. V článku se dozvíte jak napsat přání k narození miminka. Pojďme tedy na jednotlivé tipy na dárky!

Dárek pro mimino

Dárkový koš pro miminko

Dárkové koše jsou krásným a také praktickým dárkem pro mimino, jelikož zde najdete plno užitečných věcí, které se budou miminku hodit, a to například: bodyčko, obal na dudlík či na plenky, deku, bryndáček atd. Dárkové koše máme obvykle ve 3 barevných provedení, a to v růžové, modré a šedé. Doporučit vám můžeme náš Dárkový koš Luxury, a jedná se vážně o luxusní dárkový koš. Najdete v něm: dárkový set s oblečením, pyžamo s hvězdičkami, župan, deku, sadu do dětské postýlky, bavlněný bryndáček, tašku, kosmetickou taštičku, kojeneckou soupravu a plyšového medvídka. To vše poskládáno v tradičním proutěném koši.

Dárky pro mimina

Plenkový dort

Bezpochyby snad každý již slyšel o plenkových dortech. Jedná se totiž o velmi oblíbený dárek pro mimina. Je totiž zároveň velmi praktický. Doporučit vám můžeme náš Třípatrový plenkový dort Medvídek.  Dort se skládá z: 60 ks Plenek KOLORKY DAY velikost S (3-6kg), látkového plyšového medvídka, 2 barevně sladěné ozdoby ve tvaru srdce a hvězdy a botičky v sametu.

Dárky pro mimina

Pro další tipy na dárky pro mimina klikněte zde.