Představujeme vám naše nové výbavičky, které jsou vyrobeny z bambusové viskózy a elastanu. Popíšeme vám vlastnosti tohoto materiálu a můžete se ujistit, že s takovýmto dárkem uděláte novopečené mamince radost a miminko bude v této moderní kolekci z přírodních materiálů určitě spokojené.

Vlastnosti bambusové viskózy – je antibakteriální, protiplísňový, analergický. Absorbuje vodu až o 60 % lépe než bavlněný materiál. Jeho další výhodou je termoregulace, v zimě hřeje, v létě naopak chladí.

Materiál výbaviček: 95 % bambusová viskóza, 5% elastan

Bambusová viskóza
Hodně oblíbený materiál z bambusu je bambusová viskóza, která se v principu vyrábí obdobně, jako jiné viskózové vlákna – např. Lyocell (Tencel) či bavlněná viskóza. Bambus se naloží do alkalického roztoku, díky kterému dojde k rozložení bambusových vláken na celulózu ve formě roztoku (kaše). Tento roztok je pak tlačen tryskou, následně ochlazen, takto vzniká vlákno. Následnou procedurou je pak alkalické rozpouštědlo z vlákna odstraněno. Výsledkem této úpravy je pak vlákno velmi jemné, hladké a poddajné.

VÝHODY: Oblečení je mimořádně příjemné na dotek a šetrné k jemné dětské pokožce, 30% bambusové viskózy je samosterilizačních, což výrazně zvyšuje hygienu výrobku. Je tedy antibakteriální, antistatický, velmi prodyšný, má přírodní lesk a v létě příjemně chladí.

Péče o oblečení: Perte ručně nebo v pračce na 30 stupňů, nepoužívat bělidla a agresivní prací prostředky, můžete žehlit, ale postačí jen vyvěsit a nechat volně schnout.

VZORY: Naše dárkové koše jsou sestaveny z několika vzorů. Můžete si vybírat z kolekce pro malá miminka v bílo-růžové barvě se vzorem Hortenzie nebo Růžička a v bílo-modré barvě se vzorem Planet a pro toho, kdo ještě neví pohlaví miminka máme výbavičku se vzorem Eukalyptu.

Už se těšíme, až náš dárkový koš pošleme jako dárek novopečené mamince. A nemusíte se obávat, fakturu do dárku nepřikládáme (přijde pouze na vaši emailovou adresu), proto můžete dárek poslat přímo šťastným rodičům!

Nezapomeňte napsat gratulační text (pro inspiraci návrhy máme zde) nebo klidně zvolte vlastní a my ho vytiskneme na gratulační kartičku a přiložíme do dárkového koše, aby rodiče věděli, od koho mají krásný dárek.