KDO JSME?

    

Bebé de París se zrodilo v roce 1994 pod názvem Čáp s miminkem, průkopník na trhu, který nabízí alternativu k tradičním dárkům při příležitosti narození dítěte, jako jsou květiny nebo bonboniéry. V roce 2014 Bebé de París dostalo své současné jméno a začíná se prosazovat na mezinárodní úrovni, s mottem „Dárky pro nejmenší po celém světě“.

Jeho zakladatelky, Sara Fernández a Elena Gómez navrhly obchodní model, jehož klíčem k úspěchu je poskytování vynikajících služeb zákazníkům a nabízení produktů té nejvyšší kvality.

Důvěra více než 13 000 firem učinila z Bebé de París nejúspěšnější firmu, podnikající v tomto odvětví ve Španělsku. 20 let zkušeností a inovací z Bebé de París udělalo firmu s pevnými základy, jejíž činnost je podporována plnou spokojeností jejich zákazníků. 

Od června 2019 zahajuje svou činnost Bebedeparis (Dítě z Paříže) také v České republice, pod vedením Radka Šotnara a jeho týmu, s cílem stát se jedničkou na trhu dárků pro novorozence a nabídnout firemní i soukromé klientele jedinečné produkty a služby této nadnárodní značky.