KDO JSME?

    

Bebé de París - Díte z Paříže se zrodilo v roce 1994 a stal se z něj průkopník na trhu, který nabízí alternativu k tradičním dárkům při příležitosti narození dítěte, jako jsou květiny či bonboniéry. V roce 2014 Bebé de París dostalo své současné jméno a začalo se prosazovat na mezinárodní úrovni, s mottem „Dárky pro miminka po celém světě“.

Zakladatelky, Sara Fernández a Elena Gómez navrhly obchodní model, jehož klíčem k úspěchu je poskytování vynikajících zákaznických služeb a poskytování produktů té nejvyšší kvality.

Důvěra více než 13 000 firem učinila z Bebé de París nejúspěšnější firmu, podnikající v tomto odvětví ve Španělsku. Více jak 20 let zkušeností a inovací z Bebé de París udělalo firmu s pevnými základy, jejíž činnost je podporována plnou spokojeností jejich zákazníků. 

Od června 2019 zahajuje svou činnost Bebé de París - Dítě z Paříže také v České republice, pod vedením Radka Šotnara a jeho týmu, s cílem stát se jedničkou na trhu dárků pro novorozence a nabídnout svým zákazníkům jedinečné dárky a výbavičky této mezinárodní značky.