KDO JSME?

Vítejte na Bebé de París! Naše cesta začala v roce 1994, kdy se Sara Fernández a Elena Gómez, dvě matky ze Španělska, rozhodly přinést světu něco nového a jedinečného. Unaveny z tradičních dárků pro novorozence, jako jsou květiny a bonboniéry, se pustily do vytváření alternativy, která by oslavila narození malých miminek s láskou, péčí a kreativitou.

Naším ideálním zákazníkem jste vy - rodiče, ženy a budoucí rodičové, kteří hledají originální a osobitý dárek pro to nejcennější v životě. Chceme vám pomoci udělat radost vašim blízkým a přátelům tím, že jim poskytneme něco opravdu speciálního.

Co nás dělá unikátními? Bebé de París je odrazem naší vášně pro kvalitu, design a zákaznický servis. Jsme hrdí na to, že naše produkty jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a pečlivě navrženy tak, aby splňovaly potřeby rostoucích miminek i jejich rodičů. Naším cílem je poskytovat vynikající zákaznické služby, které vás přesvědčí, že jste učinili správné rozhodnutí tím, že jste si vybrali nás.

V červnu roku 2019 jsme se rozhodli přivést značku Bebé de París do České republiky. Jsme rodinný tým z Havířova a našim posláním je poskytnout zákazníkům jedinečné dárky a výbavičky pro miminka od této mezinárodní značky. Každý dárek připravujeme, jak nejlépe umíme a věříme, že obdarovaní z něj budou mít aspoň takovou radost, jako máme my! 

Přidejte se k naší rodině Bebé de París a objevte, jak můžeme udělat váš dárek nezapomenutelným. Těšíme se na spolupráci s vámi!