VÝMĚNA A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

V Bebé de París se zavazujeme k tomu, že našim zákazníkům vždy poskytneme veškeré informace o podmínkách vrácení zboží.

Jaký je termín pro výměnu a vrácení?

Ať už byl zakoupený produkt určen přímo pro Vás nebo měl sloužit jako dárek pro někoho jiného, máte 30 dnů na to, abyste provedli jakoukoli změnu nebo produkt vrátili.

Co k vrácení zboží potřebuji?

Můžete požádat o výměnu nebo vrácení zboží e-mailem na adresu:info@bebedeparis.cz nebo telefonicky na čísle:+420 602 211 478. 

Pokud chci vrátit svou objednávku, vrátíte mi peníze?

Peněžní prostředky vracíme do 14 dnů od převzetí zboží. Za zboží upravené výšivkou dle přání zákazníka peněžní prostředky nevracíme.V případě vráceného zboží, mohou být položky vyměňovány za jiné, stejné nebo obdobné hodnoty, podle toho, co je právě skladem.

Objednávku jsem obdržel ve špatném stavu nebo se lišila od objednaného zboží, musím zaplatit náklady za dopravu při vrácení?

V případě, že zákazník obdrží jiný produkt než ten, který si objednal, zašleme mu správný produkt bez jakýchkoliv dodatečných nákladů.

Objednávka byla správná, ale chtěl bych jinou barvu, co mám dělat?

Pokud si zákazník po převzetí zásilky přeje výrobek, barvu nebo velikost vyměnit, je to možné, ale bude muset uhradit náklady na dopravu jak v případě vráceného výrobku, tak toho náhradního.

Mohu vrátit jakýkoli výrobek?

Ano, pokud je v dobrém stavu a nebyl použit a nebyl opatřen výšivkou.

Pokud se rozhodnu pro vrácení nebo výměnu, jakým způsobem mám nechtěný produkt vrátit?

Můžete tak učinit buď prostřednictvím kurýrní společnosti, zasláním přímo do naši provozovny nebo přijít osobně.

Pokud budete mít po přečtení následujících informací stále dotazy, můžete nás kontaktovat e-mailem na adresu: info@bebedeparis.cz nebo zavolat na +420 602 211 478.

Provozní doba oddělení služba zákazníkům je od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00.