Dárky pro miminka a nejmenší

% výrobků

Nevíte, co darovat novorozenci? Objevte nejlepší výběr dárků pro miminka a těhotné. Osobní dárky, které jsou neotřelé. Vyberte si dětský koš nebo výbavičku pro miminko, které se Vám nejvíce líbí, nebo si je sestavte podle svých představ a my je doručíme přímo domů nebo do nemocnice. V Bebé de París najdete ty nejpraktičtější, nejmilejší a nejoriginálnější dárky pro novorozence. Udělejte ze svého dárku pro miminko nezapomenutelný zážitek!

Co si přejete darovat?

Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z položek% 3 $ d
 •  
  Klasická základní výbavička pro nejmenší
  C0191

  Klasická základní výbavička pro nejmenší je krásný dárek pro novorozence. Krásný dárek pro maminku do nemocnice. Pyžamko s hvězdičkami.  Obal na dudlík. Obal na kojeneckou láhev. Bryndáček z kapsičkou. Plyšový medvídek. Výbavičky Bebé de París obsahují blahopřání a uvítací kartičku se jménem dítěte.

  1430, 00 Kč
 •  
  Kousátko Nicky
  BBDPA121

  Nicky je víc než jen měkké a lehké kousátko pro nejmenší, je také nejlepším kamarádem miminka. Nicky doprovází Vaše dítě po celý den, ať už jste na procházce nebo při jídle, ale hlavně aby miminko klidně spinkalo a necítilo se v postýlce samo.  Nicky nejen že zmírňuje bolest dásní a pomáhá posilovat zoubky, ale stimuluje všechny smysly dítěte: ZRAK:...

  499, 00 Kč
 • Ceny zahrnují vyšívání
  Výbavička pro nejmenší Můj župan s...
  C001

  Dárek pro nejmenší s vyšitým jménem novorozence na županu je skvělým osobním dárkem pro miminka.  Župan pro nejmenší s vyšitým jménem dítěte. Dětské barevné body. Kosmetická taštička uvnitř s plastovou fólií a zapínáním na zip.  Obal na dětské pleny. Bavlněná osuška. Plyšový medvídek 42 cm. Tato výbavička již obsahuje osobní výšivku na županu....

  2290, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Koš Kisses pro nejmenší
  BBB0057

  Koš Kisses je ideálním dárkem pro novorozence. Jak pro babyshower, křtiny, tak i pro maminku do nemocnice.  Pouzdro na dudlík. Obal na kojeneckou láhev.  Plyšový medvídek. Obal na pleny. Bavlněný bryndáček. Výbavičky Bebé de París obsahují blahopřání a uvítací kartičku se jménem dítěte.

  1190, 00 Kč
 •  
  Nádobí pro nejmenší Mon Chéri
  BBDPA100

  Naservírujte první pokrmy miminku v našem roztomilém setu dětského nádobí, které jej určitě zaujme a okouzlí. Nádobí je uloženo v praktickém kufříku, který bude moct později využit jako kufřík na hračky.  V této sadě najdete:  sadu příborů pro miminka (lžíce, vidlička, nůž), hrníček s násoskou, misku, plytký talířek. Vše hezky...

  599, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Plyšový králíček s dekou
  BBDPA120

  Plyšový králíček s měkkou a teplou dekou, kterou má smotanou ve svých tlapkách. Pro svou měkkost a rozkošná ouška se králíček stane oblíbenou plyšovou hračkou miminka. Aby byl dárek ještě osobnější, můžete na deku nechat vyšít jméno dítěte. 

  595, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  DouDou králíček
  BBDPA22

  Roztomilý a měkký doudou pro nejmenší. Našeho doudou ve tvaru králíčka si miminko určitě oblíbí, a to především díky jeho originálního designu a velmi příjemného materiálu. Jestliže chcete jedinečný dárek, tak nezapomeňte nechat vyšít jméno miminka a bude to dokonalé!

  245, 00 Kč
 •  
  Dětský dárkový set Medvídek
  BBDPA61

  Krásný a okouzlující dárek pro miminko, který se skládá ze: • látkového plyšového medvídka, • 2 barevně sladěné ozdoby ve tvaru srdce a hvězdy, • botičky v sametu. Vše zabaleno v originální krabičce s puntíky a mašlí.

  560, 00 Kč
 •  
  Plyšový medvídek 30 cm
  BBDPA39

  Sympatický plyšový medvídek, velmi měkký a roztomilý. Ideální dárek pro nejmenší. Nejlepší kamarád miminka! 

  249, 00 Kč
 •  
  Set pro otisky Srdíčko – Obrázek s...
  BBDPA58

  Rámeček s otisky nožiček je velmi speciálním dárkem, je to totiž dárek na celý život. S touto sadou budete moci otisknout nožičky miminka do speciální hmoty. Překvapte s tímto dárkem pro novorozence. Vybrat si můžete z modré, růžové a šedé varianty.

  695, 00 Kč
 •  
  Dětské legíny
  BBDPA31

  Klasická výbavička do dětské skříně - nenechte si ji ujít!

  210, 00 Kč
 •  
  Dárkový set pro nejmenší slon
  BBDPA56BLUE

  Set se slonem je jedinečným dárkem pro novorozence, ve kterém můžete uchovat všechny vzpomínky miminka. Překvapte s tímto originálním dárkem na babyshower!

  549, 00 Kč

Někdy nevíme, co novorozenci dát, někdy máme nastávajícího tatínka nebo těhotnou ženu přímo v rodině nebo se jedná o blízkého přítele a my víme, co pro miminko potřebuje a co by se mu líbilo, ale někdy se může jednat o spolupracovníka a my dobře neznáme jeho vkus, ani jaký druh dárku by se mu nejlépe hodil, aby mu první měsíce života dítěte usnadnil. Takže, na otázkou Co dát novorozenci? Je nejlepší odpověď: produkty té nejvyšší kvality a co nejpěkněji zabalené. V našem katalogu se nabízí mnoho možností pro originální dárky pro nejmenší. Od našich již vytvořených dětských dárkových košů až po osobní dárky se jménem dítěte, aby bylo překvapení ještě větší. Kromě toho můžete vytvořit zcela osobní dárek a to tak, že na oblečky necháte vyšít jméno dítěte, tím bude Váš dárek opravdu jedinečný. Doručujeme Váš dárek přímo domů nebo do porodnice, jakmile se dítě narodí. Nenechte si ujít příležitost darovat od srdce. Ať už čeká dítě někdo z Vaší rodiny nebo z kolegů z práce, víte, že náš katalog nabízí ty nejlepší dárky pro nejmenší.