Dárky pro miminka se jménem

% výrobků

Jelikož víme, že vybrat dárek pro miminko není jednoduché a jelikož víme, že různých dárků je plný internet, tak jsme pro vás připravili podstránku s jedinečnými dárky pro miminka se jménem. Dárky se jménem jsou totiž speciální formou dárků, na který jen tak rodiče nezapomenou. Takovýto dárek se jménem miminka si uschovají a nechají dítěti na památku. Budeme rádi, když si naše dárky se jménem miminka prohlédnete a když se vám něco zalíbí i zakoupíte. Nezapomeňte na pravé straně od produktu zaškrtnout výšivku jména napsat jméno miminka. Doporučujeme vám se podívat na DouDou králíčka a župan pro miminko. Oba tyto dárky máme ve více barevných variantách, takže si můžete vybrat, jak pro holčičku, tak pro chlapečka. 

Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z položek% 3 $ d
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Muchláček králíček
  BBDPA221

  Muchláček králíček / přítulka – jemná hračka pro Vaše miminko. Jestliže chcete jedinečný dárek, tak nezapomeňte nechat vyšít jméno miminka a bude to dokonalé! Výšivka neprodlouží termín expedice.

  320, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  DouDou králíček
  BBDPA22

  Roztomilý a měkký doudou pro nejmenší. Našeho doudou usínáčka pro miminka ve tvaru králíčka si miminko určitě oblíbí, a to především díky jeho originálnímu designu a velmi příjemnému materiálu. Jestliže chcete jedinečný dárek, tak nezapomeňte nechat vyšít jméno miminka a bude to dokonalé! Výšivka neprodlouží termín expedice.

  320, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Přítulka králíček
  BBDPA222

  Přítulka králíček – jemná hračka pro Vaše miminko. Pokud chcete mít jedinečný dárek, tak nezapomeňte nechat vyšít jméno miminka a bude to dokonalé! Výšivka neprodlouží termín expedice.

  320, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Bavlněná osuška
  BBDPA30L

  Přidejte si naši bavlněnou osušku pro miminko se jménem miminka do své výbavičky. Nezapomeňte uvést jméno miminka ať můžeme na osušku vyšít jméno miminka ať je dárek originální!  Výšivka neprodlouží termín expedice.

  350, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Župan pro miminko
  BBDPA01

  Po koupání pěkně v suchu a pohodlí, díky jemnému a příjemnému županu od Bebé de París!  Výšivka neprodlouží termín expedice.

  499, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Dětská deka MINKY dvojitá
  BBDPA134

  Krásná dvojitá dětská deka Minky. Deka je oboustranná, na obou stranách stejná barva, po stranách prošitá, čímž drží tvar a je příjemná do ruky. 100% český výrobek. Přidejte si jej do výbavičky nebo ji darujte miminku jen tak!  Výšivka neprodlouží termín expedice.

  549, 00 Kč
 •  
  Sada do dětské postýlky
  BBDPA49

  Jedinečná sada prostěradla a povlečení na polštářek do dětské postýlky. Všechno připraveno na příchod miminka domů! 

  350, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Plyšový medvídek 42 cm
  BBDPA40

  Roztomilý a měkký plyšový medvídek, jeden z nejlepších kamarádů miminka.  Přidejte si jej do své výbavičky pro miminko! Výšivka neprodlouží termín expedice.

  450, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Deka pro miminko

  Vycházková deka pro miminko. Zachumlejte své miminko touto nádhernou a měkkou zateplenou dekou. Skvělý dárek pro novorozence nejen na zimu.  Přidejte si jej do výbavičky nebo ji darujte miminku jen tak!  Výšivka neprodlouží termín expedice.

  370, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Bavlněný bryndáček
  BBDPA06S

  Pohodlný, praktický a široký bavlněný bryndáček ideální pro první jídla dítěte.  Výšivka neprodlouží termín expedice.

  185, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Vyšívaná vzpomínková plenka
  BBDPA500

  Chcete si uchovat vzpomínku na jedinečné chvíle, kdy jste poprvé přebalovali vaše miminko? Tato vyšívaná plenka vám připomene tyto jedinečné okamžiky a velikost prvních plenek, které jste používali. Originální dárek pro novorozence!  Datum a čas narození, jméno miminka a míry miminka uveďte do poznámky před odesláním objednávky!

  250, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Bryndáček s příchytkou na dudlík
  BBDPA211

  Příjemný, praktický a pěkný bryndáček, ideální jako doplněk do výbavičky pro novorozence. Již nebudete muset hledat dudlík a budete ho mít vždy po ruce.Rozhodně si nezapomeňte přidat výšivku jména miminka na bryndáček, aby byl dárek ještě osobnější! Výšivka neprodlouží termín expedice.

  149, 00 Kč

Prohlédněte si celou naši nabídku dárků se jménem. Dárky máme obvykle ve dvou někdy i ve třech barevných provedeních, a to modrá, růžová a šedá. Když budete mít zájem, tak vám na dárky se jménem vyšijeme jméno miminka. Všechny naše dárky zabalíme do celofánu, ozdobíme stuhou a přidáme uvítací kartičku se jménem miminka a blahopřání s vašim textem. Jméno miminka vyšíváme třeba na muchláčky, doudou králička, deky, osušky, bryndáčky, plyšového medvídka a na další doplňky. Jestliže chcete dárek se jménem miminka doplnit i něčím větším, tak vám můžeme doporučit se podívat na naše plenkové dorty. Věříme, že naleznete vhodný dárek pro miminko a že s ním budete vy a hlavně obdarovaní naprosto spokojení!