Dárky pro miminka se jménem

% výrobků

Vneste s originálními dárky do dětského pokojíčku jedinečnou a osobitou atmosféru. K tomu nabízíme široký výběr doplňků a příslušenství. Vybavte si dětský pokojíček prostěradlem s povlečením na polštář, dětskou vycházkovou dekou, kterou pohodlně smotáte do tlapek našeho plyšáčka Puppyho, jedinečným plyšovým medvídkem a ovečkou nebo dárkovými sety. Vybírat můžete ze dvou barev, modré a růžové. Do dětské postýlky je pro miminko neocenitelný společník náš DouDou Králíček z hebké sametové tkaniny, kterého si zamiluje. Buďte originální!

Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z položek% 3 $ d
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Vyšívaná vzpomínková plenka
  BBDPA500

  Chcete si uchovat vzpomínku na jedinečné chvíle, kdy jste poprvé přebalovali vaše miminko? Tato vyšívaná plenka vám připomene tyto jedinečné okamžiky a velikost prvních plenek, které jste používali. Originální dárek pro novorozence!  Datum a čas narození, jméno miminka a míry miminka uveďte do poznámky před odesláním objednávky!

  210, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Muchláček králíček
  BBDPA221

  Muchláček králíček / přítulka – jemná hračka pro Vaše miminko v originálním dárkovém balení. Jestliže chcete jedinečný dárek, tak nezapomeňte nechat vyšít jméno miminka a bude to dokonalé!

  359, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Bavlněný bryndáček
  BBDPA06S

  Pohodlný, praktický a široký bavlněný bryndáček ideální pro první jídla dítěte. 

  185, 00 Kč
 •  
  Sada na otisky miminka Srdíčko
  BBDPA58

  Sada na otisky nožiček miminka je velmi speciálním dárkem, je to totiž dárek na celý život. S touto sadou budete moci otisknout nožičky či ručičky miminka do speciální hmoty. Překvapte rodiče tímto originálním dárkem pro novorozence. Vybrat si můžete z modré, růžové a šedé varianty.

  750, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Přítulka králíček
  BBDPA222

  Přítulka králíček – jemná hračka pro Vaše miminko. Pokud chcete mít jedinečný dárek, tak nezapomeňte nechat vyšít jméno miminka a bude to dokonalé!

  290, 00 Kč
 •  
  Kousátko Nicky
  BBDPA121

  Naše originální kousátko pro miminko Nicky nejen že zmírňuje bolest dásní a posiluje zoubky, ale také stimuluje všechny smysly miminka! Nicky je vyroben ze 100% přírodního kaučuku a netoxických barev. Můžete jej mít v krabičce ve tvaru cestovního kufříku, který navíc obsahuje i cestovní pas!

  449, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Plyšový medvídek 42 cm
  BBDPA40

  Roztomilý a měkký plyšový medvídek, jeden z nejlepších kamarádů miminka.  Přidejte si jej do své výbavičky pro miminko!

  450, 00 Kč
 •  
  Sada do dětské postýlky
  BBDPA49

  Jedinečná sada prostěradla a povlečení na polštářek do dětské postýlky. Všechno připraveno na příchod miminka domů! 

  275, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  DouDou králíček
  BBDPA22

  Roztomilý a měkký doudou pro nejmenší. Našeho doudou usínáčka pro miminka ve tvaru králíčka si miminko určitě oblíbí, a to především díky jeho originálnímu designu a velmi příjemnému materiálu. Jestliže chcete jedinečný dárek, tak nezapomeňte nechat vyšít jméno miminka a bude to dokonalé!

  290, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Deka pro miminko
  BBDPA34

  Vycházková deka pro miminko. Zachumlejte své miminko touto nádhernou a měkkou zateplenou dekou. Skvělý dárek pro novorozence nejen na zimu.  Přidejte si jej do výbavičky nebo ji darujte miminku jen tak! 

  290, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Bavlněná osuška
  BBDPA30L

  Přidejte si naši bavlněnou osušku pro miminko se jménem miminka do své výbavičky. Nezapomeňte uvést jméno miminka ať můžeme na osušku vyšít jméno miminka ať je dárek originální! 

  315, 00 Kč
 •  
  Dárková vzpomínková sada Slůně
  BBDPA56BLUE

  Naše dárková vzpomínková sada pro miminko se slonem je perfektním dárkem pro novorozence. V této sadě můžete miminku uchovat všechny důležité vzpomínky! 

  495, 00 Kč

Doplňky a příslušenství pro novorozence. Dekorace, ložní prádlo, hračky a další. Celý náš katalog je k dispozici v několika barvách a různých produktových řadách, záleží tedy, co si chcete vybrat, jestli výbavu do dětského pokojíčku, koupelny, nebo myslíte na zdravé zoubky miminka, zde Vám poslouží jedinečné kousátko Nicky, nebo zvolíte praktickou sadu nádobí pro nejmenší, pro pohodlné krmení miminka. Nepochybně naše výrobky nejen, že těhotné ženě poslouží, ale jistě na ni zapůsobí jeho kvalita a aranžmá. Objevte náš rozsáhlý katalog produktů, kdy celou dobu myslíme na potřeby budoucích maminek a jejich dětí. Jedná se o originální dárky, které budou ozdobou každého pokojíčku a Vy ohromíte rodiče tímto dárkem. Vybírejte a naaranžování nechte na nás. Nezklameme Vás! Dnes vyberete a zítra může být dárek u Vás nebo přímo u maminky doma nebo v porodnici. Nezapomeňte uvést jméno miminka pro výšivku, která bude zdobit vybraný dárek a gratulační text, který od Vás obdrží maminka ve Vámi objednaném dárku.