Dárky pro miminka se jménem | Bebedeparis.cz

% výrobků

Jelikož víme, že vybrat dárek pro miminko není jednoduché a jelikož víme, že různých dárků je plný internet, tak jsme pro vás připravili podstránku s jedinečnými dárky pro miminka se jménem. Dárky se jménem jsou totiž speciální formou dárků, na který jen tak rodiče nezapomenou. Takovýto dárek se jménem miminka si uschovají a nechají dítěti na památku. Budeme rádi, když si naše dárky se jménem miminka prohlédnete a když se vám něco zalíbí i zakoupíte. Nezapomeňte na pravé straně od produktu zaškrtnout výšivku jména napsat jméno miminka. Doporučujeme vám se podívat na DouDou králíčka a župan pro miminko. Oba tyto dárky máme ve více barevných variantách, takže si můžete vybrat, jak pro holčičku, tak pro chlapečka. 

Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z položek% 3 $ d
 • Tento produkt lze přizpůsobit

  Králíček Richie přítulka

  BBDPA222

  Králíček Richie přítulka – jemná hračka pro Vaše miminko. Je vyroben z hebkého materiálu a je jedním z prvních kamarádů miminka. Pokud hledáte jedinečný dárek, tak si nezapomeňte na králička nechat vyšít jméno miminka a bude to dokonalé! Výšivka neprodlouží termín expedice.

  320, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit

  Plyšový medvídek

  BBDPA40

  Roztomilý a měkký plyšový medvídek, jeden z nejlepších kamarádů miminka.  Přidejte si jej do své výbavičky pro miminko! Výšivka neprodlouží termín expedice.

  490, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit

  Dětská deka s beránkem

  BBDPA555

  Luxusní deka s beránkem, která zahřeje vaše miminko. Deka je oboustranná, na jedné straně Minky a na druhé straně umělý beránek, po stranách prošitá, čímž drží tvar a je příjemná do ruky. 100% český výrobek. Přidejte si jej do výbavičky nebo ji darujte miminku jen tak!  V případě zájmu o vyšití jména miminka bude expedice cca za 5 dní (nejprve se musí...

  531, 00 Kč 590,00 Kč -10%
 • Tento produkt lze přizpůsobit

  Přítulka žirafa

  BBDPA223

  Muchláček žirafa / přítulka – jemná hračka pro Vaše miminko v dárkovém balení s uvítací kartičkou se jménem miminka. Jestliže chcete jedinečný dárek, tak nezapomeňte nechat vyšít jméno miminka a bude to dokonalé! Výšivka neprodlouží termín expedice.

  370, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit

  Sada do dětské postýlky

  BBDPA49

  Luxusní sada povlečení do dětské postýlky, se zapínáním na zip. Všechno připraveno na příchod miminka domů! 

  690, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit

  Polštářek Obláček minky

  BBDPA553

  Polštářek Obláček minky. Tento polštářek potěší maminku a její miminko. Poslouží nejen jako dekorace do postýlky, ale také na pomazlení. Obláček je vyroben z úžasně hebké a příjemné látky minky s vytlačovanými puntíky. Úplně láká k pomazlení a příjemnému poležení. Praktický dárek na každodenní použití.100% český výrobek. Přidejte si jej do výbavičky nebo...

  280, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit

  Župan pro miminko

  BBDPA01

  Po koupání pěkně v suchu a pohodlí, díky jemnému a příjemnému županu od Bebé de París!  Výšivka neprodlouží termín expedice.

  580, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit

  Polštářek Hvězdička minky

  BBDPA551

  Polštářek Hvězdička minky. Tento polštářek potěší maminku a její miminko. Poslouží nejen jako dekorace do postýlky, ale také na pomazlení. Hvězdička je vyrobena z úžasně hebké a příjemné látky minky s vytlačovanými puntíky. Úplně láká k pomazlení a příjemnému poležení. Praktický dárek na každodenní použití.100% český výrobek. Přidejte si jej do výbavičky...

  280, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit

  Barevný župan pro miminko

  BBDPA201

  Po koupání bude miminko pěkně v suchu a pohodlí, díky jemnému a příjemnému frotému župánku od Bebé de París!  Výšivka neprodlouží termín expedice.

  580, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit

  Povlečení do dětské postýlky Minky

  BBDPA542

  Nádherná sada povlečení do dětské postýlky z látky Minky, se zapínáním na zip. Všechno připraveno na příchod miminka domů! Nezapomeňte přidat k povlečení dekorační polštářky ve tvaru měsíce, hvězdičky nebo obláčku.

  750, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit

  Dětská deka MINKY dvojitá

  BBDPA134

  Krásná dvojitá dětská deka Minky. Deka je oboustranná, na obou stranách stejná barva, po stranách prošitá, čímž drží tvar a je příjemná do ruky. 100% český výrobek. Přidejte si jej do výbavičky nebo ji darujte miminku jen tak!  Výšivka neprodlouží termín expedice.

  494, 10 Kč 549,00 Kč -10%
 • Tento produkt lze přizpůsobit

  Bavlněná mušelínová osuška s kapucí

  BBDPA30L

  Přidejte si naši mušelínovou osušku s kapucí pro miminko se jménem miminka do své výbavičky. Nezapomeňte uvést jméno miminka ať můžeme na osušku vyšít jméno miminka ať je dárek originální!  Výšivka neprodlouží termín expedice.

  650, 00 Kč

Prohlédněte si celou naši nabídku dárků se jménem. Dárky máme obvykle ve dvou někdy i ve třech barevných provedeních, a to modrá, růžová a šedá. Když budete mít zájem, tak vám na dárky se jménem vyšijeme jméno miminka. Všechny naše dárky zabalíme do celofánu, ozdobíme stuhou a přidáme uvítací kartičku se jménem miminka a blahopřání s vašim textem. Jméno miminka vyšíváme třeba na muchláčky, doudou králička, deky, osušky, bryndáčky, plyšového medvídka a na další doplňky. Jestliže chcete dárek se jménem miminka doplnit i něčím větším, tak vám můžeme doporučit se podívat na naše plenkové dorty. Věříme, že naleznete vhodný dárek pro miminko a že s ním budete vy a hlavně obdarovaní naprosto spokojení!