Klasický dárek

% výrobků

Hledáte menší dárek pro miminko? Chystáte se na baby shower a nevíte co přinést? Tak je tato kategorie přímo pro Vás! Najdete tu širokou řadu dárku pro miminko, a to od bryndáčků po menší plenkové dorty! V této kategorii najdete dárky v hodnotě do 1 000 Kč. Najdete tu naše kousátko Nickyho, nebo třeba body od značky Timberland! Nezapomeňte si přidat výšivku jména na některé z našich produktů, aby byl dárek ještě osobitější!

Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z položek% 3 $ d
 •  
  Sada na otisky miminka Srdíčko
  BBDPA58

  Sada na otisky nožiček miminka je velmi speciálním dárkem, je to totiž dárek na celý život. S touto sadou budete moci otisknout nožičky či ručičky miminka do speciální hmoty. Překvapte rodiče tímto originálním dárkem pro novorozence. Vybrat si můžete z modré, růžové a šedé varianty.

  750, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Župan pro miminko
  BBDPA01

  Po koupání pěkně v suchu a pohodlí, díky jemnému a příjemnému županu od Bebé de París! 

  499, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Bryndáček pro miminko
  BBDPA06

  Příjemný, praktický a pěkný bryndáček, ideální jako doplněk do výbavičky pro novorozence.  Rozhodně si nezapomeňte přidat výšivku jména miminka na bryndáček, aby byl dárek ještě osobnější!

  185, 00 Kč
 •  
  Riflové lacláčky
  BBDPA67

  Vtipné riflové lacláčky jsou vkusným dárkem pro novorozence. Přidejte je do výbavičky!

  499, 00 Kč
 •  
  Obal na kojeneckou láhev
  BBDPA26

  Kojenecká láhev bude díky tomuto pěknému obalu chráněna a bude ve Vaší tašce nepřehlédnutelná. Dárek pro nejmenší, kterým můžete doplnit výbavičku vytvořenou na míru.

  169, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Deka pro miminko
  BBDPA34

  Vycházková deka pro miminko. Zachumlejte své miminko touto nádhernou a měkkou zateplenou dekou. Skvělý dárek pro novorozence nejen na zimu.  Přidejte si jej do výbavičky nebo ji darujte miminku jen tak! 

  290, 00 Kč
 •  
  Dětské polo body
  BBDPA46

  Jedinečné polo body, které bude miminku bezpochyby slušet! Bodyčko je základem každé výbavičky pro miminko a u nás si můžete vybrat z modré, růžové a bílé varianty.

  270, 00 Kč
 •  
  Běžné dětské body
  BBDPA09

  Základ, který by neměl chybět v dětském šatníku! Přidejte miminku toto bodýčko do výbavičky!

  169, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Plenkový dort s dečkou
  BBB0068

  Plenkový dort s dekou je pěkným a originálním dárkem pro novorozence. Jednoduchý detail, jímž můžete výbavičku pro nejmenší doplnit a tím si zcela získat srdce rodičů. Přidejte si jej do výbavičky nebo jej darujte miminku jen tak pro radost! Zateplená deka nejen na zimu pro nejmenší. 15x Plenka KOLORKY DAY velikost S (3-6kg). Koš je zasílán jako dárkové...

  560, 00 Kč
 •  
  Dárková vzpomínková sada Slůně
  BBDPA56BLUE

  Naše dárková vzpomínková sada pro miminko se slonem je perfektním dárkem pro novorozence. V této sadě můžete miminku uchovat všechny důležité vzpomínky! 

  495, 00 Kč
 •  
  Dárkový set pro miminko Králíček
  BBDPA60

  Ohhh... to je ale nádhera! To je to, co řeknou, až dostanou tento ideální dárek pro miminko.  V dárkové setu najdete: bryndáček s králíčkem, bačkůrky s králíčkem, chrastítko se srdíčkem. Vybrat si můžete z modré, růžové nebo šedé varianty!  

  589, 00 Kč
 •  
  Dětská kartička se jménem a jeho...
  385

  Jedinečná kartička se jménem dítěte a významem jména. Speciální dárek k doplnění Vašeho dárkového koše nebo dětského dárku.

  90, 00 Kč