Klasický dárek

% výrobků

Hledáte menší dárek pro miminko? Chystáte se na baby shower a nevíte co přinést? Tak je tato kategorie přímo pro Vás! Najdete tu širokou řadu dárku pro miminko, a to od bryndáčků po menší plenkové dorty! V této kategorii najdete dárky v hodnotě do 1 000 Kč. Najdete tu naše kousátko Nickyho, nebo třeba body od značky Timberland! Nezapomeňte si přidat výšivku jména na některé z našich produktů, aby byl dárek ještě osobitější!

Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z položek% 3 $ d
 •  
  Sada na otisky miminka Srdíčko
  BBDPA58

  Sada na otisky nožiček miminka je velmi speciálním dárkem, je to totiž dárek na celý život. S touto sadou budete moci otisknout nožičky či ručičky miminka do speciální hmoty. Překvapte rodiče tímto originálním dárkem pro novorozence. Vybrat si můžete z modré, růžové a šedé varianty.

  836, 00 Kč 950,00 Kč -12%
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Župan pro miminko
  BBDPA01

  Po koupání pěkně v suchu a pohodlí, díky jemnému a příjemnému županu od Bebé de París!  Výšivka neprodlouží termín expedice.

  499, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Bryndáček pro miminko
  BBDPA06

  Příjemný, praktický a pěkný bryndáček, ideální jako doplněk do výbavičky pro novorozence.  Rozhodně si nezapomeňte přidat výšivku jména miminka na bryndáček, aby byl dárek ještě osobnější!

  185, 00 Kč
 •  
  Riflové lacláčky
  BBDPA67

  Vtipné riflové lacláčky jsou vkusným dárkem pro novorozence. Přidejte je do výbavičky!

  499, 00 Kč
 •  
  Obal na kojeneckou láhev
  BBDPA26

  Kojenecká láhev bude díky tomuto pěknému obalu chráněna a bude ve Vaší tašce nepřehlédnutelná. Dárek pro nejmenší, kterým můžete doplnit výbavičku vytvořenou na míru.

  179, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Deka pro miminko

  Vycházková deka pro miminko. Zachumlejte své miminko touto nádhernou a měkkou zateplenou dekou. Skvělý dárek pro novorozence nejen na zimu.  Přidejte si jej do výbavičky nebo ji darujte miminku jen tak!  Výšivka neprodlouží termín expedice.

  370, 00 Kč
 •  
  Dětské polo body
  BBDPA46

  Jedinečné polo body, které bude miminku bezpochyby slušet! Bodyčko je základem každé výbavičky pro miminko a u nás si můžete vybrat z modré, růžové a bílé varianty.

  280, 00 Kč
 •  
  Běžné dětské body
  BBDPA09

  Základ, který by neměl chybět v dětském šatníku! Přidejte miminku toto bodýčko do výbavičky!

  189, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Plenkový dort s dekou Minky
  BBB0068

  Plenkový dort s dekou je pěkným a originálním dárkem pro novorozence. Jednoduchý detail, jímž můžete výbavičku pro nejmenší doplnit a tím si zcela získat srdce rodičů. Přidejte si jej do výbavičky nebo jej darujte miminku jen tak pro radost! Krásná dvojitá dětská deka Minky.  15x Plenka KOLORKY DAY velikost S (3-6kg). Koš je zasílán jako dárkové balení a...

  799, 00 Kč
 •  
  Dárková vzpomínková sada Slůně
  BBDPA56BLUE

  Naše dárková vzpomínková sada pro miminko se slonem je perfektním dárkem pro novorozence. V této sadě můžete miminku uchovat všechny důležité vzpomínky! 

  695, 00 Kč
 •  
  Dětská kartička se jménem a jeho...
  385

  Jedinečná kartička se jménem dítěte a významem jména. Speciální dárek k doplnění Vašeho dárkového koše nebo dětského dárku.

  90, 00 Kč
 •  
  Dárková vzpomínková sada Králíček
  BBDPA51PINK

  Pozornost pro miminko a maminku, dárková vzpomínková sada Králíček se jim určitě bude velmi líbit! Udělejte radost s tímto jedinečným dárkem pro miminko!

  695, 00 Kč