Plenkové dorty

% výrobků

Darovat plenky nebylo nikdy tak zábavné. Plenkové dorty jsou jedním z nejoriginálnějších a nejpraktičtějších dětských dárků pro novopečené rodiče. V Bebé de París máme plenkové dorty různých druhů, které jsou ideálním dárkem pro novorozence, vyrobené z ekologických plenek té nejvyšší kvality, jsou vyrobené pečlivě a s dodržením všech hygienických postupů. Všechny plenkové dorty připravujeme na objednávku, velmi pečlivě a do detailů. Ke všem našim plenkovým dortům je připojeno blahopřání. Vyberte si ten Váš!

Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z položek% 3 $ d
 •  
  Plenkový dort Chic
  C095

  Plenkový dort je praktickým a originálním dárkem pro novorozence, který jistě maminka a tatínek ocení. 60 ks Plenky Premium BioBaby Moltex velikost 2 (3-6kg).  Obal na dětské pleny.  Plyšový medvídek. Uvítací kartička se jménem dítěte.

  1450, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Plenkový dort medvídek Motorkář
  C096

  Plenkové dorty jsou praktickým a originálním dárkem, který maminky i tatínci jistě ocení.  Plenkový dort motorkář se skládá ze: 30 Premium BioBaby plenek Moltex velikost 2 (3-6kg), bavlněného bryndáčku, obalu na pleny, bavlněného body, kojenecké láhevky, plyšového medvídka.

  2190, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Plenkový dort s kousátkem Nicky
  BBB0064

  Tento plenkový dort je bezesporu jedním z našich nejpraktičtějších a nejoriginálnějších dárků pro nejmenší. Obsahuje skvělé kousátko Nicky, který je praktickým dárkem jak pro první týdny života, tak pro období, kdy začínají růst první zoubky. 

  1240, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Plenkový dort Piškot
  BBB0065

  Plenkový dort je originální dárek pro nejmenší, do kterého se rodiče zamilují. Ideální pro miminka. 70 ks plenek Premium Velikost 2, (3-6kg). Plyšový medvídek. Dětský bryndáček s kapsičkou. Uvítací kartička se jménem dítěte.

  1550, 00 Kč
 •  
  Plenkový dort pro nejmenší Happy
  C119

  Když hledáme praktický a originální dárek, tato výbavička se stane dokonalým dárkem pro tatínka, maminku i miminko. Plenkový dort je základní věcí, která nemůže nikdy chybět a rodiče ji vždy ocení.   20 ks Plenky Premium BioBaby Moltex velikost 2 (3-6kg).  Pěkný plyšový medvídek. Naaranžováno v pěkné pletené krabici. Všechny dárky pro nejmenší od...

  890, 00 Kč
 • Tento produkt lze přizpůsobit
  Plenkový dort s dečkou
  BBB0068

  Plenkový dort s dekou je pěkným a originálním dárkem pro novorozence. Jednoduchý detail, jímž můžete výbavičku pro nejmenší doplnit a tím si zcela získat srdce rodičů. Zateplená deka nejen na zimu pro nejmenší. 15x Plenky Premium BioBaby Moltex velikost 2 (3-6kg). 

  599, 00 Kč
 •  
  Plenkový dort bonbón
  BBB0066

  Plenkový dort ve tvaru bonbónu je perfektní dárek pro miminko, protože je praktický i originální a potěší rodiče. Ideální na babyshower nebo jako dárek pro novorozence.

  470, 00 Kč

Plenkový dort se stal jedním z nejžádanějších dárků pro novorozence. Jedná se o velmi originální a praktické dárky, neboť jsou vytvořeny z jedné z nejnutnějších věcí prvních dnů života dítěte, plenek! V Bebé de París máme ty nejoriginálnější tvary: plenkový dort ve tvaru motorky, hradu, klasický plenkový dort s plyšákem… Můžete pro miminko vytvořit vlastní dárek a doplň jej osobním vzkazem pro rodiče. Všechny naše dorty jsou vyrobeny z ekologických plenek Moltex Bio Baby, pleny s nejvyšším počtem materiálů přírodního nebo biologicky rozložitelného původu. Originální dárek, šetrný k životnímu prostředí za nejlepší cenu. Kdykoliv chceme dát dárek rodičům nebo spolupracovníkům, kterým se právě narodilo miminko, cítíme se poněkud bezradní, jelikož vlastně ani nevíme, co by pro novorozence bylo tím ideálním dárkem, vybrat něco, čím bychom se trefili do vkusu rodičů a zároveň by to bylo užitečné pro miminko, nebývá nikterak snadné. Všichni víme, že jedním z produktů, který rodiče využijí nejvíce, jsou plenky. Pokud přemýšlíte, jakým originálním způsobem darovat plenky, jste tu správně. Nikdo by asi nechtěl darovat jen obyčejnou tašku s plenkami, chceme být originální a elegantní a proto Vám doporučujeme darovat plenkový dort pro holky nebo pro kluky. Máme rozsáhlý katalog dárků z plenek té nejvyšší kvality, neboť vždy myslíme na zdraví a bezpečnost dítěte. Navíc, plenkové dorty obsahují nejen plenky, ale i měkké plyšáky a další vysoce kvalitní produkty, jako body, v růžové, světle modré nebo šedé barvě, bryndáčky, na které je možné nechat vyšít jméno dítěte, měkký DouDou a náš nejlepší produkt: kousátko Nicky. Náš plenkový dort s kousátkem Nicky je nejen moderním a originálním dárkem, praktickým řešením pro první měsíce života miminka díky plenkám, ale také užitečným pro následující měsíce, kdy novorozenci začínají růst zoubky, a potřebuje něco, čemu může důvěřovat a co zmírní bolest v pusince. Kromě toho máme také vtipné plenkové dorty ve tvaru bonbónu k doplnění výbavičky a vytvoření ještě originálnějšího dárku.