Sestavte si svou výbavičku pro miminko

% výrobků

Celá rodina se raduje z příchodu nového člena a abychom mohli v tento jedinečný okamžik s vámi sdílet tuto radost, tak v Bebé de París nabízíme široký výběr dárků pro novorozence. Jestliže chcete něco originálního, tak si vytvořte svůj dárkový koš pro miminko složený z dárečků, které se Vám líbí nejvíce. Nebo také si pro miminko můžete vybrat samostatné dárky, a jestli chcete, tak nám dejte vědět a my Vám přidáme výšivku jména, tak aby byl Váš dárek pro miminko ještě osobnější a speciálnější. Nezapomeňte si dárek přidat do vintage boxu nebo do dárkového proutěného koše. V objednávkovém formuláři ještě vyplňte jméno miminka a osobní věnování, které k dárku přiložíme.

Zvolte Balení

  • Náš proutěný koš je ozdobený výšivkou, celofánem a krásnou stužkou. Velikost koše se vybírá s ohledem k obsahu, aby byl dojem z dárku co nejdokonalejší.

    250, 00 Kč
  • Proutěný košík potažený bílou látkou a s plyšovým slonem. Bílý potah s plyšovým slonem a vyšitým nápisem „KIDS“. Rozměr: 30x25cm.

    490, 00 Kč

Vyberte si své produkty

Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z položek% 3 $ d

U Bebé de París si můžete vytvořit svou vlastní výbavičku výběrem produktů, které se Vám i rodičům budou nejvíce líbit, nebo si můžete vybrat z nabídky námi připravených dárkových košů a plenkových dortů nebo doplňků do dětského pokojíčku. Všechny dárky pro děti od Bebé de París jsou zasílány s pěknou uvítací kartičkou se jménem miminka a Vámi zvoleným vzkazem či věnováním. Určitě se Vám bude líbit! Vytvořte si úžasný dárek pro miminko se vším, co rodiče ještě nemají nebo potřebují. Připravte originální dárek, se kterým překvapíte rodiče. V Bebé de París - Dítěti z Paříže jsme odborníci na dárky pro novopečené i budoucí maminky a novorozence. Doplňky pro miminka, oblečení pro děti, dárkové koše a výbavičky pro miminka, hračky, ložní prádlo a mnoho dalšího. Vámi vybrané dárky naaranžujeme ručně a s maximální péči a láskou.  Všechny naše objednávky jsou expedovány do 24 hod. Vy si vyberete dárek k narození miminka, my se postaráme o zbytek. Rodiče budou nadšení!