Sestavte si svou výbavičku pro miminko | Bebedeparis.cz

% výrobků

Hurá, přichází nový člen do rodiny! Všichni se nemůžeme dočkat, až to malé štěstí konečně potkáme. Chcete-li tento nezapomenutelný okamžik oslavit společně s námi a přidat k němu něco navíc, máme pro vás v Bebé de París skvělé zprávy - nádherný výběr dárků pro novorozence, které rozzáří nejen oči miminka, ale i celé rodiny. Hledáte něco opravdu originálního? Co takhle vytvořit svůj vlastní dárkový koš pro miminko, složený z dárečků, které vás nejvíce nadchnou? Můžete si vybrat samostatné dárky pro miminka, a pokud chcete dodat osobní dotek, stačí nám dát vědět a s radostí přidáme výšivku se jménem miminka. Tím se váš dárek stane ještě osobnějším a speciálnějším. A aby byla radost z dárku ještě větší, nezapomeňte si ho přidat do stylového vintage boxu nebo do proutěného koše. Při objednávání uveďte jméno miminka a osobní vzkaz, který s láskou přiložíme k dárku. Těšíme se na společné sdílení radosti z příchodu nového člena vaší rodiny a přejeme vám spoustu krásných chvil s malým zázrakem. Bebé de París je tu pro vás, abychom tento okamžik udělali ještě magičtějším!

Zvolte Balení

  • Náš proutěný koš je ozdobený výšivkou, celofánem a krásnou stužkou. Velikost koše se vybírá s ohledem k obsahu, aby byl dojem z dárku co nejdokonalejší.

    280, 00 Kč
  • Cajas vintage gold. No activar producto, sólo válido para control de stock embalaje. Medidas disponibles: XL > 40x26cm

    260, 00 Kč

Vyberte si své produkty

Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z položek% 3 $ d

V Bebé de París vám nabízíme jedinečnou příležitost stvořit dokonalou výbavičku pro vaše miminko či originální dárek pro novopečené rodiče. V našem bohatém sortimentu najdete širokou škálu produktů, které si můžete přizpůsobit dle svých představ a potřeb. Objevte exkluzivní nabídku ručně připravených dárkových košů, plenkových dortů a stylových doplňků do dětského pokojíčku. Každý dárek od Bebé de París je zasílán s elegantní uvítací kartičkou, na které bude vytištěno jméno miminka a vámi zvolený vzkaz či věnování. Tímto osobním dotykem uděláte radost nejen rodičům, ale i jejich malému pokladu. Nenechte si ujít možnost vytvořit úžasný dárek pro miminko, který bude obsahovat v rodiče ještě nemají nebo potřebují. Překvapte je originálním darem, který jim vykouzlí úsměv na tváři. V Bebé de París - Dítěti z Paříže jsme odborníci na dárky pro novopečené i budoucí maminky a novorozence. Nabízíme širokou paletu doplňků pro miminka, oblečení pro děti, dárkové koše a výbavičky pro miminka, hračky, ložní prádlo a mnoho dalšího. Vámi vybrané dárky naaranžujeme ručně s maximální péči a láskou, abychom zajistili jejich dokonalost. Všechny naše objednávky jsou expedovány do 24 hodin, takže si můžete být jisti rychlým doručením vašeho dárku. Vyberte si ten nejlepší dárek k narození miminka a my se postaráme o zbytek. Rodiče budou nadšení a vy si zaslouženě získáte jejich vděčnost. Bebé de París - kde se snoubí elegance, originalita a osobní přístup při vytváření nezapomenutelných dárků pro ty nejmenší.